KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12588015
nr 1258 8015
Akvarell
Carl Gustaf Hellquist (1850-1891), sagomotiv, Signerad Paris, 33x26
Utrop:
2.600 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 27 maj 2019
kl 20:14:05
27/5 17:43:48
27/5 20:06:41
- Klassiska
27 maj
Klassiska
Läs mer om Klassiska